Praca z programem CDN Optima Handel


Cel szkolenia

Szkolenie ma na celu naukę obsługi programu CDN Optima Handel, który pozwala na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej przy zastosowaniu automatycznej wyceny magazynu. Moduł ten zapewnia skuteczne prowadzenie wielu magazynów.
Pracując na tym programie, Użytkownicy prowadzą i zarządzają gospodarką magazynową przy zastosowaniu rozliczania kosztu własnego sprzedaży jedną z czterech metod: FIFO, LIFO, AVCO, QUAN.


Charakterystyka/Opis

Moduł Handel daje możliwość prowadzenia gospodarki magazynowej i pełnej funkcjonalności modułu CDN OPTIMA Faktury. Moduł faktury pozwala na łatwe wystawianie dokumentów handlowych i możliwość modyfikacji wyglądu wydruków. Funkcjonalność modułu Faktury obejmuje między innymi: wystawianie faktur sprzedaży dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych, faktur zakupu, paragonów, wewnętrznych faktur zakupu i sprzedaży i inne.


Realizacja szkolenia

W przypadku zapotrzebowania na szkolenie oferujemy spotkanie, specjalisty z naszego ośrodka, z przyszłym uczestnikiem szkolenia, w celu ustalenia zakresu szkolenia. Gdy istnieje taka potrzeba kontaktujemy się również z pracodawcą. To pozwala nam przygotować zakres programu szkolenia oraz ilość godzin szkolenia, dostosowane do poziomu wiedzy i umiejętności uczestnika szkolenia oraz oczekiwań pracodawcy.


Program szkolenia

w zależności od ustalonego zakresu szkolenia, wynikającego z indywidualnych potrzeb osoby szkolonej i przyszłego pracodawcy.


Tryb szkolenia

szkolenie może odbywać się w trybie grupowym lub w trybie indywidualnym (np. dla jednej osoby).


Czas trwania szkolenia

w zależności od ustalonego zakresu i trybu szkolenia.


Cena szkolenia

ustalana po zatwierdzeniu programu szkolenia, trybu szkolenia oraz czsu twania szkolenia.


Osoby prowadzące

posiadają dużą specjalistyczną wiedzę praktyczną i teoretyczną oraz umiejętności dydaktyczne.


Miejsce szkolenia

  • siedziba naszego ośrodka w Zabrzu (istnieje możliwość zakwaterowania w Hotelu wraz z wyżywieniem),
  • dla niektórych szkoleń istnieje możliwość zorganizowania szkolenia w miejscowości osoby szkolonej,


Stanowisko szkoleniowe

zapewniamy sprzęt specjalistyczny i komputerowy; na zajęciach stosujemy system wizualizacji, który umożliwia interaktywną pracę wykładowcy z uczestnikami szkolenia zwiększając jakość i efektywność szkoleń; każdemu uczestnikowi szkolenia zapewniamy własne stanowisko komputerowe wraz z indywidualnym wyposażeniem specjalistycznym


Uczetnicy szkolenia otrzymują:

  • materiały dydaktyczne,
  • zaświadczenie o ukończeniu szkolenia na specjalnym druku zatwierdzonym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.


Kontakt

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt telefoniczny: 32 271-06-30 , 728 917 333  lub przesłanie zapytania na adres e-mail: biuro@szkolenia.nikom.pl


Masz pytanie

Zadzwoń 

lub

wyślij e-mail 

Telefony:

32 271 06 30 

728 917 333